Заводам із заморозки ягід та фруктів не вистачає сировини

7 червня 2022 176 0
Заводам із заморозки ягід та фруктів не вистачає сировини

В Україні заводам із заморозки ягід, овочів та фруктів не вистачає сировини для переробки. Причина — окупація Півдня України. Про це повідомив директор Tevitta Trading Олександр Войтенко, передає Latifundist.com.

За його словами, війна внесла величезні корективи. Області, де закуповували овочі та ягоди або окуповані, або ведуться бойові дії. 

«Херсонська область давала 60% свіжої полуниці на ринок України, майже половину ринку товстостінного перцю. Можна поки лише уявити як це вплине на ціноутворення цих продуктів», — пояснив Олександр Войтенко. 

Він зазначив, що цьогоріч вся продукція, яку виростять господарства піде на свіжий ринок, а на заморозку практично нічого не залишиться. 

«Ми зараз займаємось пошуками фермерів, які можуть надати нам ягоди, але вони мають відповідати нашим вимогам та специфікаціям. Хоча, безпосередньо, ми самі також вирощуємо багато полуниці. Але варто розуміти, що на заморозку цього року  може нічого не залишитись, оскільки для цього завжди береться надлишок продукції», — акцентував Олександр Войтенко.

Нагадаємо, найпридатнішими ранніми сортами полуниці для заморозки є Альба, Хоней та Румба.

Читайте також: Tevitta запускає проєкт Академія Ягідництва

© Юлія Немцева, Kurkul.com, 2022 р.

Виконано за допомогою Disqus