Тваринництво «підніме» три складових — Павленко

81
0
Тваринництво не підтримуватимуть субсидіями
novadoba.com.uaТваринництво не підтримуватимуть субсидіями

Для розвитку тваринництва потрібно декілька умов: довгі, дешеві гроші, дерегуляція і ринки збуту, про це в інтерв'ю «УНІАН» сказав міністр аграрної політики та продовольства України Олексій Павленко.

«Ми відкрили для молока китайський та європейський ринки, казахський ринок, який раніше був заблокований. Коли наші підприємства отримують живу валютну виручку за продаж сухого молока чи за сири, то це дає потім поштовх для розвитку переробної галузі, збільшуються закупівлі молока, в тому числі у населення», — зазначив він.

За його словами, багато хто каже, що тваринництву необхідні прямі субсидії — і все буде гаразд.

«Ні, так не працює. Субсидії завжди були дуже великою корупційною складовою. Ходять чутки, що у минулі періоди до 70% субсидій осідали у кишенях держслужбовців. Тому зараз ми не розглядаємо цей варіант, ми концентруємося на відкритті доступу до кредитування. На рівні уряду ми підписали меморандум з Європейським інвестиційним банком (ЄІБ – ред.) на €400 млн – це майже 10 млрд грн дешевих, довгих грошей для наших аграріїв», — додав посадовець.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші фермерські новини України на нашій сторінці в Facebook, на каналі Telegram, а також підписуйтесь на Куркульський вісник.

Выполнено с помощью Disqus