Фермери зможуть експортувати до ОАЕ

29 лютого 2016 69 0
Аграрний сектор України тісно співпрацюватиме з ОАЕ
24tv.uaАграрний сектор України тісно співпрацюватиме з ОАЕ

В перспективі Україна експортуватиме живу забійну ВРХ та ДРХ (кози, вівці) до Об’єднаних Арабських Еміратів. Про це йшлося під час перемовин з керівництвом Міністерства навколишнього середовища та води ОАЕ, повідомляє міністр Мінагропроду Олексій Павленко на своїй сторінці в FaceBook.

Крім того, сторони домовилися оперативно відпрацювати ветеринарний сертифікат на експорт з України меду та сертифікати здоров’я на експорт кондитерської продукції, плодоовочевої консервації, тощо. Були підписані й ветеринарні сертифікати на експорт яловичини та м’яса овець з України до ОАЕ, що є підтвердженням права експорту України зазначеної продукції на цей ринок.

Зі свого боку представники ОАЕ висловили зацікавленість щодо експорту в Україну традиційних продуктів, які виробляються в ОАЕ, зокрема молока верблюдів та риби.

Для отримання права експорту м’яса птиці, яловичини та м’яса овець зацікавлені підприємства мають звернутися до Міністерства навколишнього середовища та води ОАЕ та подати онлайн-заявку на проведення інспектування.

У разі успішного виконання ветеринарно-санітарних вимог ОАЕ та відповідної сертифікації Халялю за результатами інспектування підприємства можуть включені до списку затверджених.

У випадку зацікавленості щодо експорту інших харчових продуктів до ОАЕ потрібно надіслати запит до Держветфітослужби України.

Виконано за допомогою Disqus

+ 25° ... + 7°

Вітер

1.2м/с

Опади

0мм

Вологість

41%