Силос із кукурудзи має вміст енергії, який можна порівняти із годівлею ячменем, а витрати на його виробництво, як при заготівлі багаторічних трав. Тому деякі фермери відмовляються від сіна на користь силосу.
Про це розповіли фахівці агродепартаменту LNZ Group у матеріалі «Економія на кормах: заготовляємо силос та відмовляємось від сіна» на Kurkul.com.
Водночас, за словами фахівців, потрібно дотримуватись певних умов, щоб отримувати якісний силос:
«Деякі фермери вважають, що посіявши звичайну зернову кукурудзу, вони отримають такий же результат годівлі, як від силосного гібрида. Проте основна відмінність полягає в тому, що в другому утворюється достатня кількість зеленої маси, структура стебла набагато «ніжніша», а зерно має чітко виражену крохмалисту масу та не має скловидності. У гібридах генетично закладена легка трансформація енергії рослини в енергію виробництва молочної продукції. Зокрема, це: S2610/EXPG600, S3825, S3909, S4210, S4211/EXPG607 та S3477/EXPG601», — пояснили фахівці.
«Для того, щоб отримати максимальний врожай силосної кукурудзи, необхідно дотримуватися правильних умов вирощування. Дуже важливо не допустити забур’яненості. І тут пересторога не в тому, що це вплине на врожай, а насамперед тому, що більшість бур’янів негативно впливають на здоров'я ВРХ. Для цього варто застосовувати гербіцидний захист від DEFENDA», — зазначили в LNZ Group.
© Юлія Немцева, Kurkul.com, 2022 р.
Вибір редакції
Не пропусти останні новини!
Підписуйся на наші соціальні мережі та e-mail розсилку.