Громада Київщини блокуватиме дороги на знак захисту цукрозаводу

1 березня 2016 62 0
Громада Київщини виступила проти ліквідації цукрового заводу
invtur.com.uaГромада Київщини виступила проти ліквідації цукрового заводу

Громада Кагарлика (Київська область) виступила проти ліквідації цукрового заводу, пише прес-служба Київської облдержадміністрації.

У Кагарлику відбулася екстрена нарада представників громадськості за участю керівництва міста і району з приводу намірів і дій власника цукрозаводу щодо фактичної ліквідації підприємства.

«Учасники робочої групи, які вели переговори з нинішнім власником заводу, інформували про факти порушення ним попередніх домовленостей щодо призупинення розпродажу технологічного обладнання та іншого майна. Згодом він узагалі відмовився продавати за вже узгоджену суму завод громаді Кагарличчини, яка хоче відновити цукроварну справу та відновити найбільше бюджетоутворююче підприємство району», ― сказано у повідомленні.

Також додається, що представники громади вирішили блокувати шляхи вивозу обладнання, техніки й іншого майна, а переговори триватимуть і надалі.

Довідково:

Цукровий завод на Кагарличчині працював протягом 153 років та за часи своєї роботи забезпечував робочими місцями понад 500 осіб, а у 2013 р. тодішні власники зробили сучасну реконструкцію виробництва, встановивши новітнє обладнання та створивши всі умови для того, аби завод став конкурентоспроможним. Утім, у тому ж році завод оголошують банкрутом, і він простояв без роботи до 2015 р.

Виконано за допомогою Disqus