Реклама

Рівнеазот відновив виробництво мінеральних добрив

5 вересня 2022 443 0
Рівнеазот відновив виробництво мінеральних добрив

ПрАТ «Рівнеазот», що входить до групи підприємств азотного бізнесу Group DF, відновив роботу аміачного комплексу потужністю понад 650 т аміаку/добу. Про це повідомила пресслужба компанії.

Також розпочався запуск цеху вапняково-аміачної селітри, потужністю 1600 т/добу та цеху неконцентрованої азотної кислоти, яка є сировиною для виробництва добрив, потужністю 960 тис. т азотної кислоти на рік. Таким чином, після проведення планових ремонтних робіт, на «Рівнеазоті» відновлюється повний цикл виробництва мінеральних добрив.

«Ми розпочали планову сезонну кампанію із запуску ключових цехів. Насамперед ми збільшуватимемо обсяги виробництва ІАС — найзатребуванішого добрива на сьогоднішній день. Подальше відновлення роботи виробничих потужностей залежатиме від кон'юнктури ринку — потужності завантажуватимуться пропорційно до платоспроможного попиту. Не менш важливим фактором діяльності підприємства є доступність сировини — доступність та поточна вартість газу, необхідного для виробництва добрив», — прокоментував Михайло Заблуда, Голова Правління ПрАТ «Рівнеазот».

За його словами, рішення про збільшення виробництва ІАС пов'язане із поступовим відновленням сезонного попиту на ІАС, а також із відкриттям нових експортних можливостей.

Читайте також: Український виробник підняв ціни на мінеральні добрива на 10-15% 

© Юлія Немцева, Kurkul.com, 2022 р.

Виконано за допомогою Disqus

Реклама