На українському ринку з'явиться універсальний повнопривідний 110-сильний трактор Case IH

9 грудня 2022 262 0
На українському ринку з'явиться універсальний повнопривідний 110-сильний трактор Case IH
Kurkul.com

Невдовзі компанія Тайтен Машинері Україна представить на українському ринку універсальний повнопривідний 110-сильний трактор Case IH Farmall M. Сільгоспмашина вже доступна для перегляду та замовлення. Про це повідомляє Traktorist.ua.

Трактор оснащений 3,9 літровим турбованим двигуном з інтеркулером, що має крутний момент 430 Нм та рівень викидів Tier III. До цього поліпшена система охолодження з віскомуфтою, що, за словами виробника, дозволяє економити пальне взимку та запобігти перегріву в умовах спеки.

Двигун працює з трансмісією ActiveDrive 4 (Semi-Powershift) 16x16, має автоматичне блокування диференціалу та автоматичний повний привід, що зменшує витрату пального та дозволяє обрати оптимальний режим роботи.

«Ключовою перевагою в роботі стане потужна електромеханічна гідросистема продуктивністю 65 л/хв з 3 парами гідровиходів, яка дозволяє керувати навіскою вантажопідємністю до 5400 кг та без проблем керувати важким сільськогосподарським обладнанням з високою точністю на заданій глибині», — йдеться в повідомленні. 

Простора кабіна з регульованою пневмопідвіскою сидіння, кліматичною установкою та аудіосистемою в стандартній комплектації у поєднанні з електрогідравлічним важелем перемикання напрямку руху Power Shuttle та високою ергономікою органів управління дозволяє оператору працювати ефективніше та зменшує рівень втоми.

Електромеханічна муфта валу відбору потужності має три різні швидкості (540, 540E та 1000 об/хв), що дозволяє агрегатувати з сільськогосподарським приладдям та будь-яким агрегатом вітчизняного чи іноземного виробництва для заготівлі щепи для опалення.

Читайте також: Тайтен Машинері Україна презентувала технології для економії до 20% під час обприскування

© Юлія Немцева, Kurkul.com, 2022 р.

Виконано за допомогою Disqus