Реклама

В Україні визначили пріоритетні групи для увімкнення електроенергії

12 грудня 2022 106 0
В Україні визначили пріоритетні групи для увімкнення електроенергії
Kurkul.com

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль дав доручення Міністру енергетики розробити та подати на розгляд Кабінету Міністрів чіткі пріоритети включення електропостачання. Про це повідомляється на Урядовому порталі.

«Перший пріоритет — це критична інфраструктура, зокрема об’єкти водо-, теплопостачання та лікарні. Другий пріоритет — це об’єкти військово-промислового комплексу, які працюють на оборону держави. Принцип «все для фронту» залишається абсолютно незмінним. Третій пріоритет — це бізнес, який виготовляє критично важливі товари та продукти. Наприклад, хлібопекарні та молокозаводи. Четвертий пріоритет — житловий сектор», — зазначив Денис Шмигаль.

Прем’єр-міністр наголосив, що лише після включення цих чотирьох зазначених груп має постачатись електроенергія на інші об’єкти.

«Це справедливий підхід, який дозволить нашій країні вистояти цієї зими», — пояснив очільник Уряду.

Крім того, Міністерство енергетики разом із Національною комісією, що здійснює регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, Антимонопольним комітетом та місцевою владою, за словами очільника Уряду, мають розробити механізм реагування на заяви громадян і бізнесу щодо порушення черговості та пріоритетності включення споживачів.

Читати за темою:

© Юлія Немцева, Kurkul.com, 2022 р.

Виконано за допомогою Disqus

Реклама