USAID розширить співпрацю з Харківщиною в АПК

8 березня 2016 26 0
USAID і Харківщина реалізують нові проекти в АПК
deti.religiousbook.org.uaUSAID і Харківщина реалізують нові проекти в АПК

Бюро у справах Європи та Євразії Агентства міжнародного розвитку США (USAID) розширить співпрацю з Харківською областю, повідомляє прес-служба Харківської облдержадміністрації.

За словами голови Харківської облдержадміністрації Ігоря Райніна, сьогодні є чітке розуміння, що треба зміщувати акценти на село, розширювати спектр проектів розвитку у громадах, підтримку малих та середніх виробників сільгосппродукції.

«Це критична умова розвитку села в епоху крупних агрохолдингів. Тут наші інтереси з USAID повністю збігаються, оскільки зміцнення глобальної продовольчої безпеки є однією з ключових програм Агентства. Україна, яка має чверть світових запасів чорноземів, і, зокрема, Харківщина, де збирають найбільші врожаї пшениці, мають, що запропонувати світові у цьому плані», — сказав він.

Він повідомив, що співпраця Харківщини з USAID відбуватиметься на постійній основі.

«Ми домовилися, що будемо постійно тримати контакт з керівництвом Європейського Бюро USAID через наш Офіс у Вашингтоні. Також розраховуємо продовжити розмову і у Харкові під час осіннього форуму «Інновації. Інвестиції. Харківські ініціативи», — підкреслив Ігор Райнін.

Виконано за допомогою Disqus