Два варіанти існування молочної галузі — експерт

8 березня 2016 96 0
Скасування «спецрежиму» для виробників молочної галузі серйозно ускладнить їм життя
mosnaim.ruСкасування «спецрежиму» для виробників молочної галузі серйозно ускладнить їм життя

Скасування «спецрежиму» для виробників молочної галузі серйозно ускладнить їм життя, і зокрема з адмініструванням, заявив заступник голови Всеукраїнської аграрної ради Михайло Соколов, пише «ГолосUA».

«Зі скасуванням спецрежиму у нас виникають додаткові проблеми з адмініструванням. Чого гріха таїти, у сільському господарстві немає грамотних бухгалтерів, які зроблять так, щоб хоча б формально не було, до чого «причепитися». Я вже не кажу про те, що якщо є бажання, то завжди знайдеться, до чого...», — заявив він.

За його словами, організація серйозно працювала над тим, щоб пом'якшити удар і домогтися поліпшень в адмініструванні, у чому вдалося досягти деякого успіху.

«Ви знаєте, що в урядовому законі, де прописаний спецрежим, були норми про єдиний державний реєстр, потім їх стало два, ми прибрали частину підстав, за якими цей податковий кредит можна було знімати… Тепер ми бачимо два варіанти— або збереження спецрежиму для тваринництва, або зниження ставки ПДВ на окремі продукти харчування, і перш за все — на молоко», — підсумував експерт.

Виконано за допомогою Disqus

+ 23° ... + 8°

Вітер

1.7м/с

Опади

0мм

Вологість

39%