ALFA Smart Agro розширює лінійку препаратів для захисту садів

30 січня 2023 84 0
ALFA Smart Agro розширює лінійку препаратів для захисту садів
ALFA Smart Agro

Компанія ALFA Smart Agro розширює лінійку препаратів для захисту садів — у 2023 р. на ринок України виходять два нових продукти, створені спеціалізовано для застосування у яблуневих садах, а також розширено реєстрацію ще для трьох препаратів, які вже добре відомі агровиробникам. Про це Kurkul.com повідомили у пресслужбі компанії.

Як зазначається, оновлену лінійку доповнили фунгіцид Анелас, інсектоакарицид Лонгас, фунгіциди Артіс Плюс, Альфа-Мідь, інсектицид Разит.

«Усі препарати успішно пройшли дворічні реєстраційні випробування і за комплексом показників підтвердили ефективність у вирішенні характерних для садів проблем», — розповіли в компанії. 

  • Анелас (міклобутаніл, 250 г/л + піраклостробін, 250 г/л) — фунгіцид на основі жирних кислот природного походження. У робочому розчині із розрахунку 800-1000 л/га Анелас проявляє значно вищу стабільність та рівномірність розподілу, порівняно із багатьма іншими препаратами, які нині є популярними в Україні.
  • Лонгас (гексітіазокс, 180 г/л + абамектин, 70 г/л) — інсектоакарицид, головне завдання якого — контроль кліщів на всіх стадіях розвитку, від яйця до імаго, включно. Препарат має посилену дію на дорослу стадію розвитку кліщів. Трансламінарне поширення забезпечує контроль шкідників, що не потрапили під обробку, перебуваючи у важкодоступних місцях. Формуляція Лонгасу теж розроблена спеціалізовано для застосування у садах.
  • Артіс Плюс (міклобутаніл, 125 г/л + тебуконазол, 125 г/л + тіофанат-метил, 250 г/л) — новітній фунгіцид для інтенсивного захисту від комплексу хвороб. Розширення реєстрації Артісу Плюс відбулося на запит українських садівників.
  • Альфа-Мідь (гідроксид міді, 770 г/кг) — препарат, реєстрацію якого було розширено на запит клієнтів ALFA Smart Agro. Даний компонент представлений практично в кожній системі захисту яблуневих садів.
  • Разит (ацетаміприд, 160 г/л + імідаклоприд, 140 г/л + альфа-циперметрин, 100 г/л) — інсектицид із нокаут-ефектом та пролонгованим періодом захисту. Препарат ефективно контролює, зокрема, сисних шкідників, оскільки має якісну системну дію.

«Планується, що офіційну реєстрацію для застосування у яблуневих садах незабаром отримують ще декілька продуктів ALFA Smart Agro. Про розширення лінійки буде повідомлено додатково», — додали у пресслужбі компанії.

© Юлія Немцева, Kurkul.com, 2022 р. 

Виконано за допомогою Disqus