Реклама

Угорщина перевірятиме українське зерно за європейськими стандартами

10 лютого 2023 53 0
Угорщина перевірятиме українське зерно за європейськими стандартами
Kurkul.com

Угорщина вводить режим суворого контролю за якістю українського зерна, що надходить на внутрішній ринок країни. Про це повідомила пресслужба Міністерства сільського господарства Угорщини. 

Як заявив міністр сільського господарства Іштван Надь, до українського зерна в Угорщині будуть застосовуватися ті самі вимоги до контролю якості, що і до зерна, вирощеного в Євросоюзі.

За словами міністра, такий крок спрямований на допомогу угорським фермерам, які можуть постраждати від збільшення імпорту дешевшого українського зерна. 

«Імпортні культури, вирощені в набагато менш суворих умовах виробництва, знижують ціни, створюючи значні конкурентні переваги. Однак Брюссель не допомагає угорським фермерам і продовжує нічого не робити для усунення цієї конкурентної переваги», — зазначив міністр. 

Надь також попередив угорський бізнес про відповідальність за використання українського зерна, яке не пройшло оцінку якості в Угорщині. 

У Міністерстві уточнили, що Угорщина не буде застосовувати нові норми стосовно українського зерна, яке транзитом доставляється в країни Африки та Азії. 

Читайте також:

© Юлія Немцева, Kurkul.com, 2022 р. 

Виконано за допомогою Disqus

Реклама