Україна планує збудувати зернові термінали в ЄС та Африці

22 лютого 2023 66 0
Україна планує збудувати зернові термінали в ЄС та Африці
Kurkul.com

Будівництво власних зернових терміналів у країнах ЄС, Азії та Африки стане пріоритетним у післявоєнному відновленні України. Про це в інтерв’ю виданню Welt заявив президент України Володимир Зеленський.

«Ми маємо побудувати нові зернові термінали в ЄС, в Африці та в Азії. І величезні хаби, куди ми зможемо доставляти, а потім зберігати пшеницю, кукурудзу й усі інші культури, які виробляють в Україні. Як тільки ці хаби будуть готові, ми зможемо транспортувати туди наші товари... У цьому плані ми сподіваємося на партнерів з Європи, оскільки для цього необхідні значні інвестиції», — сказав Володимир Зеленський.

При цьому він зазначив, що питання будівництва таких хабів уже зацікавило деякі африканські країни. Також, за словами голови держави, Україна має активно працювати над розвитком сільського господарства, зокрема шляхом залучення іноземних партнерів для розвитку іригаційної системи та її логістики.

Також Володимир Зеленський назвав три пріоритети у відновленні України та української економіки. Туди, зокрема, увійшли кібербезпека, енергетика та сільське господарство.

Читайте також:

© Юлія Немцева, Kurkul.com, 2022 р. 

Виконано за допомогою Disqus