Реклама

Через ДАР розпочався прийом заявок на отримання насіння ярих культур

1 березня 2023 669 0
Через ДАР розпочався прийом заявок на отримання насіння ярих культур
Kurkul.com

Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО) оголошує про початок збору заявок на отримання насіння ярих культур (пшениця, ячмінь, горох) для підтримки малих фермерів у прифронтових областях у межах програми реагування Організації для України у 2023 році. Про це повідомила пресслужба Мінагрополітики.

Подати заявку на отримання підтримки у межах програми необхідно через Державний аграрний реєстр (ДАР).

Як зазначається, кожен бенефіціар отримає 2 000 кілограмів насіння ярих культур, що дозволить засіяти 10 га землі. Залежно від регіону, фермери можуть вибрати одну з трьох ярих культур: пшеницю, ячмінь або горох.

Загалом 3 000 малих фермерських господарств отримають підтримку в таких областях: Сумська, Чернігівська, Донецька, Харківська, Дніпропетровська, Запорізька, Миколаївська, Херсонська та Одеська області.

Програма орієнтована на юридичних осіб (фермерські господарства та товариства з обмеженою відповідальністю) та фізичних осіб-підприємців, які мають зареєстровані сільськогосподарські угіддя площею від 10 до 500 га.

У програмі можуть брати участь лише ті заявники, які зареєстровані та ведуть свою діяльність у вищезазначених, постраждалих від війни областях.

Кінцевий термін подання заявки — 10 березня 2023 р.

Читайте також: Для посівної аграріям потрібно до 0,8 млн т насіння ярих культур

© Юлія Немцева, Kurkul.com, 2023 р. 

Виконано за допомогою Disqus

Реклама