Реклама

Середньозважена ціна живця свиней зросла до 70 грн/кг

10 березня 2023 3474 0
Середньозважена ціна живця свиней зросла до 70 грн/кг
Depositphotos

Закупівельні ціни на живих свиней в кінці першої декади березня продовжили зростання. Про це повідомили аналітики Асоціації «Свинарі України».

«Торги на 10-й тиждень завершилися переглядом цін на свиней забійних кондицій на 3 грн/кг у бік підвищення», — зазначили аналітики.

Так, більшість товарних партій цього тижня реалізували в діапазоні 69-71 грн/кг, хоча подекуди зустрічалися і вищі ціни. Тож середньозважена ціна зросла на 4,3% проти минулотижневої та склала 70,5 грн/кг.

«За свідченнями виробників свинини, закупівельна активність у дні торгів залишається на високому рівні. Епізодичні запити на додаткові партії серед тижня підтверджують недостатність наявної пропозиції свинини на внутрішньому ринку, адже у попередні роки додатковим джерелом м’ясної сировини слугував імпорт, який дозволяв м’ясокомбінатам зменшити витрати при формуванні запасів», — пояснили аналітики.

М'ясопереробники відзначили, що кінцева реалізація, хоча й подекуди зреагувала на початок передвеликоднього посту та корекцію роздрібних цін, проте переважно є відносно стабільною та відповідає сезонним трендам.

Читайте також: Україна встановила антирекорд з імпорту свинини

© Юлія Немцева, Kurkul.com, 2023 р. 

Виконано за допомогою Disqus

Реклама