Реклама

На Харківщині викрили фермерку, яка співпрацювала з окупантами

16 березня 2023 100 0
На Харківщині викрили фермерку, яка співпрацювала з окупантами
Depositphotos

На Харківщині судитимуть депутатку-власницю декількох сільгосппідприємств, яка працювала на окупантів та передала до Бєлгородської області 250 тонн насіння соняшника. Про це повідомила пресслужба Харківської обласної прокуратури.

Досудовим розслідуванням встановлено, що під час окупації смт Шевченкове депутатка, яка є власницею декількох сільськогосподарських підприємств, активно допомагала російським військовим.

«Жінка передала окупантам складські приміщення, які належить її фермерським господарствам, для розміщення там представників збройних формувань держави-агресорки. Колаборантка навіть встигла переєструвати сільгосппідприємства у так званій «Налоговой службе Харьковской области», аби сплачувати податки до російської казни», — йдеться у повідомленні прокуратури.

Як зазначається, аби догодити «новій» владі, фермерка надала вказівку своїм працівникам зібрати пшеницю, горох, ячмінь та гірчицю задля їх передачі представникам РФ. У серпні минулого року депутатка-фермерка віддала окупантам 250 тонн насіння соняшника врожаю 2021 року, який було вивезено до Бєлгородської області РФ.

Також, згідно з інформацією, за підтримки окупантів жінку було призначено на посаду керівника т. зв. «союза фермеров Шевченковского района Харьковской области». Вона проводила переговори з керівниками місцевих сільськогосподарських підприємств, під час яких схиляла їх входити до складу окупантського «союзу фермерів».

Наразі обвинувачена перебуває під вартою.

Читати за темою:

© Юлія Немцева, Kurkul.com, 2023 р. 

Виконано за допомогою Disqus

Реклама