Реклама

На українському ринку з'явились нові мікродобрива для кукурудзи і соняшника

18 березня 2023 583 0
На українському ринку з'явились нові мікродобрива для кукурудзи і соняшника
Kurkul.com

Портфоліо компанії «Агрінос Україна» поповнилося довгоочікуваними новинками — Цинк-азот і Грінплантс К. Про це йдеться в матеріалі «Юрій Джура: Ми пропонуємо добрива, які відповідають очікуванням фермерів» на SuperAgronom.com.

Так, цьогоріч «Агрінос Україна» виводить на ринок лінійку нових продуктів від сестринської компанії з Коста Ріки AMVAC GREENPLANTS.

«Для широкого кола виробників кукурудзи буде цікавим Цинк-азот — концентроване цинкове добриво із високим ступенем засвоєння цинку. Хочу зазначити, що це саме нітратний цинк, який широко відомий на міжнародному ринку, але для України є новинкою. А виробникам соняшнику та цукрового буряку має сподобатися Грінплантс К на основі цитрату калію. Ця основа вважається однією із кращих у світі з точки зору ефективності засвоєння калію», — розповів керівник наукового відділу компанії Дмитро Породзинський.

За його словами, загалом під брендом Грінплантс виготовляють специфічні мікродобрива, оскільки речовини, які використовуються для  їх виробництва більше притаманні медичній галузі. Тобто, це сировина з дуже високим ступенем чистоти, що дозволяє робити більш гнучкі рекомендації по нормі застосування, завдяки високому ступеню засвоєння цих речовин рослинами.

«Продукти актуальні, тому що відповідають очікуванням фермера і це підтверджується результатами та досвідом попередніх років нашої роботи», — додав генеральний директор компанії «Агрінос Україна» Юрій Джура. 

Читайте також: Як зекономити на азотних добривах до 1200 грн/га — поради експерта

© Юлія Немцева, Kurkul.com, 2023 р. 

Виконано за допомогою Disqus

Реклама