Фермери на знак протесту перекрили тракторами центр Гельсінкі

13 березня 2016 24 0
У Гельсінкі пройшла масштабна акція протесту фермерів
Європейська правдаУ Гельсінкі пройшла масштабна акція протесту фермерів

У Гельсінкі (Фінляндія) 11 березня пройшла масштабна акція протесту фермерів, яку провела організація сільгоспвиробників MTK, повідомляє «Європейська правда».

На Сенатську площу у центрі фінської столиці з'їхалися на своїх тракторах сотні фермерів з усіх кінців країни. За даними фінської поліції, у центрі Гельсінкі зібралися близько 5,5 тис. людей.

Своєю акцією фермери хочуть привернути увагу влади до проблем сільського господарства, зокрема, до труднощів з отриманням субсидій, а також до низької рентабельності своєї праці.

Проблеми фінських фермерів викликані декількома причинами, у тому числі, російським продовольчим ембарго, зниженням закупівельних цін, а також бюрократією, пов'язаною з виплатою субсидій.

У MTK заявляють, що ситуація на фермах погіршується з кожним днем. Фермери зазнають труднощі з поверненням кредитів, з-за несвоєчасної оплати рахунків на деяких фермах відключили електрику, і вже відомо про перші випадки банкрутства.

MTK висунув до уряду кілька вимог. У їх числі, зокрема, вимога про те, щоб Європейський Союз виплатив фермерам справедливі компенсації за втрати, викликані санкціями проти Російської Федерації.

12 березня акція протесту продовжилася. У ній взяли участь 8 тис. осіб, повідомляють «Риа-новости».

Виконано за допомогою Disqus