Мінагропрод спрямував 1,3 млн грн на підтримку фермерів Луганщини

15 березня 2016 39 0
Олексій Павленко, міністр Мінагропроду
agropolit.comОлексій Павленко, міністр Мінагропроду

Минулого року на фінансову підтримку фермерських господарств Луганщини спрямовано 1,3 млн грн, які використано в повному обсязі, повідомляє Олексій Павленко на своїй сторінці в Facebook.

«Крім того, минулого року нам вдалося за сприянням ФАО надати малому та середньому фермеру допомогу у вигляді посадкового матеріалу (картоплі) на 20 млн грн. На сьогодні в області зареєстровано 940 фермерських господарств», ― пише Олексій Павленко.

Також він зазначив, що з обігу виведено (по всіх категоріях господарств) в безпосередній наближеності до лінії розмежування майже 30% земель сільськогосподарського призначення області, 19% поголів’я великої рогатої худоби, 20% поголів’я корів, 1,6% поголів’я свиней, майже 10% поголів’я овець та кіз, 27,6% поголів’я птиці всіх видів залишилась на неконтрольованій українською владою території.

Не дивлячись на таку складну ситуацію, Міністерство всіляко сприяє відновленню агропромислових потужностей та розвитку сільського господарства в Луганській області, говорить міністр.

Виконано за допомогою Disqus

+ 9° ... + 6°

Вітер

1.5м/с

Опади

0мм

Вологість

77%