Закон про сімейні ферми дозволяє легалізувати діяльність 4,5 млн аграріїв ― Івченко

16 березня 2016 74 0
Вадим Івченко, народний депутат України
uainfo.orgВадим Івченко, народний депутат України

Проект Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо стимулювання створення та діяльності сімейних фермерських господарств» № 1599 дозволяє легалізувати діяльність суб'єктів, які займаються підсобним сільським господарством. Про це заявив народний депутат Вадим Івченко в ході обговорення даного законопроекту під час засідання парламентського Комітету з питань аграрної політики та земельних відносин у вівторок, повідомляє AgroNews.

«Ми прагнемо допомогти легалізуватися дрібним фермерам для того, щоб вони могли стати повноцінними товаровиробниками і отримувати донорську допомогу. Прийняття законопроекту дозволить ідентифікувати 4,5 млн осіб, які сьогодні працюють на землі, що дозволить вивести їх на ринок», ― говорить Вадим Івченко.

Він запропонував членам Комітету визначитися з поняттям «сімейна ферма» й яким розміром землі повинен володіти фермер, щоб потрапити в цю категорію.

В цілому, за результатами розгляду даного законопроекту, члени Комітету прийняли рішення про його схвалення. Вже 18 березня законопроект № 1599 буде розглянутий в сесійній залі Верховної Ради.

Виконано за допомогою Disqus