Земля НААН є корупційною годівницею для представників відомства — думка

21 березня 2016 119 0
32% респондентів вважає, що землі НААН використовуються ефективно
medicfoto.ru32% респондентів вважає, що землі НААН використовуються ефективно

Нещодавно під час першого засідання міжвідомчої робочої групи з питань ефективності використання земель НААН, керівництво Мінагропроду визнало, що на сьогодні гостро постала проблема відсутності контролю за використанням та відчуженням земельних ділянок, переданих державою в безстрокове безоплатне користування Національної академії аграрних наук.

Тож журналісти Kurkul.com вирішили поцікавитись і думкою своїх читачів стосовно ефективності використання земель, що знаходяться в користуванні НААН.

Як показало опитування, 40% респондентів вважають, що земельні ресурси, котрі знаходяться в розпорядженні вказаного відомства є лише корупційною годівницею для управлінців з Національної академії аграрних наук та інших структур.

Зовсім протилежну думку висловило 32% осіб. На їх думку, НААН грамотно розпоряджається земельною власністю і використовує її винятково за призначенням.

Мабуть, знаючи про історію з 640 тис. га, які НААН таємно здавала в оренду підприємцям, 12% опитаних відповіли, що ефективність використання земель академією є лише частковою, адже більша частина ресурсу слугує не науковим цілям.

Повну недовіру працівникам академії висловили 11% респондентів, що не бачать сенсу в передачі в користування відомства земельних наділів.

Не мають однозначної думки з приводу землекористування НААН лише 5%. Крім того, жоден респондент не висловив свою байдужість до актуального на сьогодні питання.

Тож опитування продовжується. Нас цікавить ваша думка!

Виконано за допомогою Disqus

+ 23° ... + 8°

Вітер

1.7м/с

Опади

0мм

Вологість

39%