Аграрії Дніпропетровщини розпочали жнива

26 червня 2015 48 0
Аграрії Дніпропетровщини розпочали жнива
Рravda.lutsk.uaАграрії Дніпропетровщини розпочали жнива

Сьогодні аграрії південних районів Дніпропетровщини розпочали жнива. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко, повідомляє прес-служба Дніпропетровської ОДА.

«Цього року аграрії області посіяли рекордну площу зернових. Завдання обласного керівництва — максимально сприяти в зборі врожаю. На сьогодні весь агросектор регіону — це комерційні компанії. Ми повинні створити для них комфортні умови для роботи, щоб вони зібрали врожай у повному обсязі», — зазначив Валентин Резніченко.

Широківський, Апостолівський, Нікопольський і Софіївський райони вже скосили ярий ячмінь на більш ніж 3 тис. га. Загалом, ранні зернові культури в області будуть збирати на площі 871,4 тис. га, повідомляють у департаменті агропромислового комплексу, розвитку сільських територій та ринкового середовища облдержадміністрації.

Зараз врожайність ранніх зернових становить 40-45 ц/га. Цього року область планує зібрати більше 3 млн. т зерна, з них 2,4 млн. т — ранніх зернових. Такий урожай дозволить регіону забезпечити власну продовольчу безпеку, а крім того — доставляти зерно в інші регіони. Залежно від погоди, збір ранніх зернових на Дніпропетровщині завершиться через 3-4 тижні.

Виконано за допомогою Disqus