Реклама

Бразилія витісняє США як найбільшого експортера кукурудзи

26 серпня 2023 89 0
Бразилія витісняє США як найбільшого експортера кукурудзи

Цього року Бразилія збирається випередити США як найбільшого світового експортера кукурудзи. Про це йдеться в «Огляді міжнародних ЗМІ» на Мінагрополітики.

Як зазначається, це може відбутись як за рахунок високого урожаю, так і логістичних проривів, такі як консолідації північних експортних маршрутів, які підвищують конкурентоспроможність південноамериканського зернового центру.

Експорт кукурудзи через північні порти Бразилії, які використовують водні шляхи басейну річки Амазонки для транспортування зерна по всьому світу, має намір перевищити обсяги через найбільш традиційний порт Сантос третій рік поспіль.

Ця зміна підкреслює те, як Бразилія, яка має три врожаї кукурудзи на рік, нарешті долає деякі вузькі місця інфраструктури, які протягом тривалого часу ускладнювали поставку її урожаїв на світові ринки.

«Нова угода з Китаєм про постачання, яку було оголошено минулого року, свідчить про те, що Бразилія, можливо, починає більш тривалу еру переваги над експортом кукурудзи зі США, на відміну від останнього разу, коли бразильці ненадовго захопили світову кукурудзяну корону під час посухи в Північній Америці в сезоні 2012/2013», — йдеться у повідомленні.

Читайте також:

© Юлія Немцева, Kurkul.com, 2023 р. 

Виконано за допомогою Disqus

Реклама