Реклама

Завантажуватись в портах Одещини зможуть лише «білі» компанії — Кіпер

25 серпня 2023 151 0
Завантажуватись в портах Одещини зможуть лише «білі» компанії — Кіпер

Завантаження суден (барж) в портах Одеської області тепер відбуватиметься виключно за умови проведення попереднього аналізу законності походження зерна. Усі митні декларації мають бути зареєстровані до навантаження експортного товару. 

Про це розповів очільник Одеської ОВА Олег Кіпер.

«У такий спосіб Одеська обласна військова адміністрація посилює дисципліну, облік та звітність у сфері зовнішньоекономічної діяльності в умовах правового режиму воєнного стану. Новий механізм контролю за експортною продукцією відпрацьований впродовж місяця Одеською митницею, Головним управлінням ДПС в Одеській області, а також Територіальним управлінням БЕБ в Одеській області», — написав Олег Кіпер.

Читайте також: За місяць атак на порти росіяни знищили 270 тисяч тонн зерна

Він зазначив, що на умовах партнерства, у форматі win-win, у легального бізнесу була і залишається можливість приєднатися до відкритого меморандуму про співпрацю між Одеською обласною державною (військовою) адміністрацією, органами державної влади, органами місцевого самоврядування та суб’єктами господарювання.

Цей меморандум є взаємним, добровільним та паритетним, до якого вже приєдналися 26 компаній, з переліком можна ознайомитися за посиланням. 

Наразі йде процес напрацювання конструктивних змін до згаданого наказу, щоб усунути обтяження, які виникають для «білих» експортерів, зокрема, робота триває з профільними Асоціаціями. 

© Юлія Немцева, Kurkul.com, 2023 р. 

Виконано за допомогою Disqus

Реклама