Реклама

Головою ДПЗКУ Кабмін призначив Дмитра Гапчича

29 серпня 2023 245 0
Головою ДПЗКУ Кабмін призначив Дмитра Гапчича
ДПЗКУ

Головою Державної продовольчо-зернової корпорації України (ДПЗКУ) Кабінет Міністрів призначив Дмитра Гапчича, повідомив народний депутат Олексій Гончаренко.

«Уряд призначив нового голову Державної продовольчо-зернової корпорації України (ДПЗКУ). Ним став Дмитро Гапчич», - написав він у своєму телеграм-каналі.

Відомо, що Гапчич закінчив Полтавський державний аграрний коледж управління та права, а також Харківський державний економічний університет. Кандидат економічних наук. Працював у центрі "Автоінформ", агрохолдингу "Кернел". З 2012 року очолював "Цукровий союз "Укррос" (дочірній актив агрохолдингу "Кернел").

Нагадаємо, що ДПЗКУ створена урядом України в серпні 2010 року. До її складу входить розгалужена мережа філій: лінійні та портові елеватори, млини, комбікормові та круп'яний заводи. Сумарно 53 підрозділи-філії корпорації можуть зберігати 3,7 млн тонн зернових, включно з майже 2,5 млн тонн за рік сумарних потужностей із перевалки зернових вантажів на експорт в Одеському та Миколаївському портах.

В умовах воєнного вторгнення РФ функціонують 38 із 53 філій (72%) ДПЗКУ, з них 28 підрозділів здатні зберігати с/г культури, дев'ять — переробляти їх і виробляти готову продукцію.

Читайте також: Для поновлення зернової угоди з рф, Ердоган проведе зустріч з путіним

© Єлизавета Кудиненко, Kurkul.com, 2023 р.

Виконано за допомогою Disqus

Реклама