Реклама

Український виробник техніки релокував підприємство на Захід за 4 місяці

14 вересня 2023 668 0
Завод із виробництва техніки Egritech
Завод із виробництва техніки Egritech

Український виробник техніки Egritech у березні 2022 р. вирішив скористатись державною програмою з релокації бізнесу.

Задум був таким: розділити обладнання так, що якщо Прилуцький район буде окуповано, то можна буде оперативно розвернути виробництво пожежної техніки на Заході. Про це розповів генеральний директор «ТД «Егрітек» Геннадій Калугін в матеріалі «Відновили виробництво сільгосптехніки за 4 місяці на другому кінці країни. Репортаж з нового заводу Egritech» на Latifundist.com.

Цьогоріч планують вийти на виробництво 150 одиниць сільгосптехніки в рік. Це десь по 15 одиниць в місяць.

З початку виробництва у Львові компанія вже реалізувала близько 60 одиниць, з яких 15 бункерів-накопичувачів — у Європу. З Європою в Egritech давні стосунки. Ще повномасштабного вторгнення свою техніку вона експортувала у Молдову, Румунію, Чехію, Естонію та інші країни. Зараз же цей напрямок тільки посилився. Компанія відкрила свій офіс у Польщі і презентувала спеціально для європейського ринку новий бункер-перевантажувач.

«Щоб хеджувати свої ризики, ми зараз активно розвиваємо свою роботу на ринку ЄС. Зокрема, наш новий бункер-перевантажувач пройшов зовнішні незалежні випробування на відповідність Європейському технічному регламенту і отримав сертифікат затвердженого типу», — пояснив засновник та СЕО Egritech Олег Авер'янов.

Нова модель значно відрізняється від попередніх.

По-перше, ширина бункера зменшена згідно з нормами Євросоюзу — до 2,5 м (замість 3,25 м). Тобто тепер бункером можна пересуватися дорогами загального призначення без супроводу.

По-друге, бункер отримав нову шиберну систему, яка дозволяє прискорити вивантаження зерна, та нову гальмівну систему.

Читайте також: Egritech виготовлятиме комбайни для розмінування полів

Серед інших переваг бункера:

  • Карданна передача має проміжну опору, що дозволяє транспортувати з великими кутами нахилу без від’єднання від трактора.
  • Вагова система простіша, компактна у порівнянні з серійними (сертифікована в ЄС).
  • Технологічно простіший у виготовленні, бо потребує удвічі менше зварювальних швів.

© Юлія Немцева, Kurkul.com, 2023 р. 

Виконано за допомогою Disqus

Реклама
Матеріали за темою