Реклама

В Україні удосконалили процес надання грантів для переробників

13 листопада 2023 128 0
В Україні удосконалили процес надання грантів для переробників
Depositphotos

Уряд вдосконалив процес надання грантів на створення або розвиток переробних підприємств в рамках програми єРобота. Про це повідомила пресслужба Мінекономіки.

Відтепер джерелом фінансування програми можна буде використовувати кошти Фонду загальнообов'язкового державного соціального страхування на випадок безробіття. Головним розпорядником цих коштів призначено Державну службу зайнятості.

Відповідне рішення було ухвалено на засіданні Кабінету Міністрів України 10 листопада 2023 р.

«В умовах обмеженого експорту української продукції, Уряд приділяє максимум уваги розвитку переробної промисловості. Розвиток українського виробництва є безумовним пріоритетом в рамках реалізації національної стратегії з переходу від сировинної моделі економіки до високотехнологічних галузей та збільшення доданої вартості готової продукції. Залучення коштів Фонду загальнообов'язкового державного соціального страхування на випадок безробіття для фінансування грантової програми єРобота сприятиме розвитку переробної галузі, створенню нових робочих місць, а також зростанню економіки», — пояснила заступниця Міністра економіки України Надія Бігун.

За її словами, завдяки цьому рішенню до кінця поточного року підприємці зможуть отримати грантів на переробку додатково ще на суму до 1 млрд грн. На наступний рік Уряд закладає понад 5 млрд грн на гранти в переробній галузі з усіх джерел, їх зможуть отримати близько 1000 підприємств.

В планах Уряду завдяки грантовій підтримці бізнесу забезпечити створення до 20 тисяч нових робочих місць у переробній та суміжних галузях промисловості.

Читайте також: Фермери зможуть використовувати гранти на оренду земель

© Юлія Немцева, Kurkul.com, 2023 р. 

Виконано за допомогою Disqus

Реклама