Реклама

Amazone презентувала інноваційний самохідний обприскувач

16 листопада 2023 117 0
Amazone презентувала інноваційний самохідний обприскувач

Німецька компанія Amazone представила ринку новий самохідний обприскувач Pantera 7004. Презентація новинки відбулася на міжнародній агровиставці Agritechnica 2023 у Ганновері.

Про це розповів менеджер з експорту Amazone Йенс Майснер, пише Traktorist.ua.

Менеджер з експорту Amazone Йенс Майснер

За його словами, новинка має бак об’ємом 6600 л для основної суміші та 500 л — для промивання. Для розміщення бака самохідний обприскувач побудований на новому шасі з незалежними колесами та поздовжніми опорами, з корекцією нахилу та гідравлічним регулюванням колії від 2 до 3 м.
 
Pantera 7004 — абсолютна інновація, тому що машина має багато нових компонентів та вузлів, починаючи з кабіни, двигуна і закінчуючи ходовим шасі.

«Обприскувач «ходить» по полю, які в більшості випадків є нерівними — з нахилом. Відповідно машина також працює під кутом і оператор змушений також бути трішки нахиленим. Якщо це на 10 хв — тут нема проблем, якщо це на годину — механізатор вже відчуває втомленість, а якщо ж на цілий день — то самі розумієте, що це звісно не зручно і людина швидко втомлюється. Наш новий обприскувач так сконструйований, що може компенсувати цю нерівність, тобто колеса (праві чи ліві) можуть їхати під кутом, але кабіна — завжди буде розміщена рівно», — пояснив Йенс Майснер.

Менеджер з експорту Amazone додав, що самохідна машина оснащена спеціальними амортизаторами та електронною системою датчиків, які з'єднані з комп'ютером і слідкують за положенням машини та якщо ж відбувся нахил — компенсують і вирівнюють обприскувач.

Нова Pantera 7004 оснащена двигуном виробництва Deutz TCD 7,8 потужністю 306 к.с. та системою безпосереднього впорскування DirectInject. На обприскувачі доступна система відключення форсунок AmaSwitch/AmaSelect та може бути встановлена штанга робочою шириною від 24 до 48 м та насоси продуктивністю 610 л/хв.

Читайте також:

© Юлія Немцева, Kurkul.com, 2023 р. 

Виконано за допомогою Disqus

Реклама