Фермерам пропонують тренінги зі створення ефективної професійної мережі

30 березня 2016 56 0
Українські фермери мають нагоду долучитись до тренінгів зі створення ефективної професійної мережі
МінагропродУкраїнські фермери мають нагоду долучитись до тренінгів зі створення ефективної професійної мережі

Українські фермери мають нагоду долучитись до тренінгів зі створення ефективної професійної мережі, які організовані Українським проектом бізнес-розвитку плодоовочівництва UHBDP у партнерстві з Ізраїльським центром міжнародного співробітництва MASHAV, повідомила заступник міністра аграрної політики та продовольства України з питань євроінтеграції Владислава Рутицька, пише прес-служба Мінагропроду.

У березні-квітні 2016 р. Український проект бізнес-розвитку плодоовочівництва UHBDP та Ізраїльський центр міжнародного співробітництва MASHAV проведуть тренінги «Створення ефективної професійної мережі» для українських малих та середніх виробників плодоовочевої продукції.

«Проект зареєстрований в Україні у січні 2015 р. Він реалізується у південних областях України: Одеській, Миколаївський, Херсонський та Запорізькій. Український проект бізнес-розвитку плодоовочівництва фінансується Міністерством міжнародних справ Канади, реалізується MEDA», — повідомила посадовець.

За її словами, мета проекту — підкріплювати та поширювати дієздатність індивідуальних компаній та розвиток можливостей маркетингового ланцюга плодоовочевої продукції, покращення відносин між учасниками ринку. У рамках партнерських відносин з UHBDP, Ізраїльський центр міжнародного співробітництва MASHAV проводитиме протягом року ряд семінарів та тренінгів, які націлені на покращення виробництва та створення умов для розвитку бізнесу.

«Український виробник плодоовочевої продукції має потужний потенціал у вигляді земельних та людських ресурсів. Але є обмеження у доступі до знань, які б допомогли максимально підвищити рівень виробництва, конкурентоспроможності продукції та її якості, аби досягти високоприбуткових ринків. Ми сподіваємось, що знання, які клієнти проекту отримують у рамках партнерства УПБРП та MASHAV, допоможуть створити умови, що значно підвищать можливості українських аграріїв у виробництві, збуті і сприятимуть об’єднанню в кооперативи та виходу на нові ринки», — зазначає координатор проекту UHBDP Наталія Жигальцова.

Розклад семінарів:

— 27 березня 2016 р.-29 березня 2016 р. – м. Одеса;

— 30 березня 2016 р.-01 квітня 2016 р. – м. Миколаїв;

— 04 квітня 2016 р.-06 квітня 2016 р. — м. Мелітополь.

Зареєструватися на тренінг та знайти більше подробиць можна на сайті Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва: uhbdp.org/ua/

Довідково:

МАSHAV (МАШАВ) — Ізраїльський центр міжнародного співробітництва при Міністерстві закордонних справ Ізраїлю, прагне сприяти світовому господарському та соціальному прогресу шляхом підготовки кваліфікованих спеціалістів та передачі сучасних тенологій. Освітні програми MASHAV розраховані на людей із різним рівнем підготовки та професійного досвіду. Вони передбачають, що випускники: викладачі та фермери, інженери та службовці місцевих органів управління, фахівці з регіонального планування та лікарі самі у майбутньому стануть поширювачами отриманих знань своїх країнах.

Виконано за допомогою Disqus