Реклама

росія на пів року запровадила заборону на експорт твердої пшениці

13 грудня 2023 124 0Юлия Немцева
росія на пів року запровадила заборону на експорт твердої пшениці
Kurkul.com

росія тимчасово заборонила експорт твердої пшениці. Обмеження діятиме до 31 травня 2024 р. Про це повідомляє Latifundist.com з посиланням на російський уряд.

Водночас зазначається, що обмеження не торкнеться вивезення зерна до Абхазії та Південної Осетії. 

«Рішення спрямоване на забезпечення продовольчої безпеки і дозволить підтримати стабільну ситуацію з цінами на продукцію із твердої пшениці на внутрішньому ринку», — йдеться в заяві.

Заборона набирає чинності з опублікування розпорядження.

В країни-учасниці Євразійського економічного союзу до Вірменії, Білорусії, Киргизії та Казахстану тверду пшеницю можна експортувати в межах встановлених урядом квот і за наявності дозволів російського мінсільгоспу.

Нагадаємо, наприкінці листопада в уряді рф вже повідомляли, що можуть запровадити заборону на експорт основних зернових культур — пшениці, ячменю, кукурудзи та жита.

Читати за темою: Країни ЄС у понад двічі збільшили закупівлі російського зерна

© Юлія Немцева, Kurkul.com, 2023 р. 

Виконано за допомогою Disqus

Реклама