Поточна посівна буде дорожчою на 20-30% за минулорічну — думка

2 квітня 2016 75 0
Посівна 2016 буде дорожчою на 20-30% за минулорічну
Kurkul.comПосівна 2016 буде дорожчою на 20-30% за минулорічну

Затрати на гектар під час посівної кампанії 2016 збільшаться в середньому на 20-30% відносно минулого року. Про це в ексклюзивному коментарі Kurkul.com повідомила менеджер з маркетингу відділу кукурудзи і олійних культур ТОВ «КВС-УКРАЇНА» Вікторія Таран.

За її словами, останні тенденції світових цін на товарну продукцію змушують фермера рахувати кожну копійку.

«Звичайно, насіння – одна зі значних статей його витрат. Наприклад, при вирощуванні кукурудзи для закупівлі високоякісного насіннєвого матеріалу ця частка складає від 20-30%. Ця ціна, переважно, складається з генетичної складової (бренд та потенціал гібриду), вартості витрат на його виробництво та логістику, а також з кількості податків та мит, які нараховуються при його реалізації. У випадку імпортного насіння, звичайно, дві останні складові значно збільшуються», — говорить експерт.

Тому більшість іноземних компаній, а KWS – одна з перших, вибудовують довгострокову співпрацю наближення до українського споживача за рахунок локального виробництва.

«Ми пишаємось та вважаємо нашим досягненням, що 8 мішків з 10-ти, проданих в Україні, вироблені тут та повністю відповідають внутрішнім стандартам компанії KWS. І це дає гарні результати: ступінь довіри та кількість наших клієнтів невпинно зростає!», — повідомила експерт.

Нагадаємо, що ТОВ «КВС-УКРАЇНА» підтримує проведення сайтом Kurkul.com АгроЕкспедиції «Посівна 2016».

Також Вікторія Таран розповіла про користь АгроЕкспедиції для компанії «КВС-УКРАЇНА».

«Завдяки таким заходам ми співставляємо власне відчуття ринку з думками та поглядами наших клієнтів. А це завжди корисно і допомагає нам сформувати найкращий пакет з продуктів та сервісів для нашого кінцевого споживача», — зауважила експерт.

Виконано за допомогою Disqus

+ 19° ... + 5°

Вітер

3.1м/с

Опади

0мм

Вологість

44%