На Харківщині будують свиноферму і два молочних комплекси

6 квітня 2016 101 0
На Харківщині розвивають тваринництво
hvylya.netНа Харківщині розвивають тваринництво

В АФ «Піщанська» Красноградського району (Харківська область) будують молочний комплекс на 1920 голів великої рогатої худоби, повідомив директор департаменту агропромислового комплексу Харківської облдержадміністрації Олександр Нездюр, пише прес-служба Харківської облдержадміністрації.

«Найбільш значущими проектами в області є роботи з будівництва молочних комплексів в ТОВ «Агросервіс ЛТД» Чугуївського району на 1200 корів і в АФ «Піщанська» Красноградського району на 1920 голів великої рогатої худоби. У галузі свинарства закінчується будівництво комплексу із замкнутим циклом виробництва на 24 тис. голів свиней у ПП «Північ-2006» Дворічанського району», — зазначив він.

За даними департаменту агропромислового розвитку Харківської облдержадміністрації ОДА, за підсумками року позитивну динаміку продемонстрували сільгосппідприємства галузі свинарства та скотарства. Чисельність великої рогатої худоби у порівнянні з 2014 р. збільшилася на 0,5 тис. голів, свиней — на 4,2 тис.

«За обсягами виробництва молока область посідає третє місце серед регіонів України. За цей період було вироблено 233 тис. т молока та вирощено свиней у живій вазі 30 тис. т. У порівнянні з 2014 р. обсяги виробництва молока збільшилися на 1%, обсяги вирощування свиней — на 38%», проінформував посадовець.

Також додається, що у цьому році галузі свинарства та молочного скотарства області продовжують демонструвати позитивну динаміку. За січень-лютий 2016 р. обсяги виробництва молока склали по сільгосппідприємствах 36,5 тис. т, що на 5,8% більше аналогічного періоду минулого року. За 2 місяці 2016 р. вирощено свиней у живій вазі 4,6 тис. т, обсяги вирощування виросли на 24%. Також, у порівнянні з минулим роком, у січні-лютому 2016 р. майже вдвічі збільшилися обсяги вирощування птиці, за цей період вони склали 5,3 тис. т.

Виконано за допомогою Disqus