Держпродспоживслужба запрацювала

6 квітня 2016 96 0
Держпродспоживслужба офіційно розпочинає роботу
emerce.nlДержпродспоживслужба офіційно розпочинає роботу

Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів (Держпродспоживслужба) офіційно розпочинає роботу і приступає до виконання функцій, пише прес-служба Держветфітослужби.

Старт роботі Держпродспоживслужби дає розпорядження «Питання Державної служби з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів», яке Кабінет Міністрів України прийняв 6 квітня 2016 р.

«Служба завершила всі необхідні заходи, пов'язані з державною реєстрацією, затвердженням положення, структури, штатного розпису апарату та кошторису. Відповідно до законодавства набрано 30% штату, і зараз призначення працівників триває», — сказав міністр аграрної політики та продовольства Олексій Павленко.

Він додав, що станом на сьогодні всі територіальні органи Держпродспоживслужби завершили процедуру державної реєстрації. Відповідно, у цих терорганах призначені виконуючі обов’язки керівника. Для того, аби призначити керівників на постійній основі, оголошуватимуться конкурси.

«Сьогодні нарешті можна констатувати, що процес створення Держпродспоживслужби завершився. Ми пройшли довгий і дуже непростий шлях, але служба запрацювала», — наголосив Олексій Павленко.

Виконано за допомогою Disqus