Реклама

USAID допоможе переробним підприємствам збільшити елеваторні потужності

8 квітня 2024 56 0
USAID допоможе переробним підприємствам збільшити елеваторні потужності
Kurkul.com

Програма USAID АГРО продовжує приймати заявки на другий етап конкурсу на співфінансування проєктів з розвитку потужностей з доробки, сушіння та зберігання зернових та технічних культур. Про це Kurkul.com повідомили в пресслужбі Проєкту.

АГРО підтримає 10-15 проєктів, які допоможуть збільшити обсяги та час зберігання зернових та технічних культур. Подати заявку можна до 16 квітня на електронну адресу ilazarenko@chemonics.com, вказуйте назву конкурсу РПЗ №09.

Програма USAID АГРО заохочує заявки від українських компаній та підприємств, які надають послуги з доробки та зберігання сільськогосподарської продукції, мають елеваторні потужності, розробили або почали розробляти проєктну документацію. Перевага надаватиметься збільшенню елеваторних потужностей переробних підприємств.

Після розгляду заявок другого етапу, Програма USAID АГРО продовжуватиме приймати заявки у межах третього етапу до 3 липня 2024 року або до моменту вичерпання коштів.

Повний опис технічного завдання дивіться за посиланням.

У межах Ініціативи на підтримку стійкості агросектору — AGRI-Україна, Програма USAID АГРО вже підтримала 11 підприємств для розширення елеваторних потужностей для зберігання та доробки зернових і олійних культур. Проєкти охоплять відповідними послугами понад 900 аграрних мікро, малих та середніх агровиробників з 10 областей України, та дозволять збільшити на 900 тис. т потужності для річного зберігання зерна.

Читайте також: Експортоорієнтовані підприємства можуть отримати кошти на збільшення переробних потужностей

© Юлія Немцева, Kurkul.com, 2024 р. 

Виконано за допомогою Disqus

Реклама