Визначено фермерів-переможців, що поїдуть на навчання до Франції від СНАУ

7 квітня 2016 103 0
Українські фермери поїдуть на навчання до Франції
СНАУУкраїнські фермери поїдуть на навчання до Франції

Визначено переможців фінального тестування проекту «Успішний зерновий агробізнес на невеликій площі», пише прес-служба Сумського аграрного національного університету (СНАУ).

Тетяна Кузіна, Олександр Журавель та Олексій Назаренко за результатами тестування вибороли право на навчальну поїздку до Франції.

«Учасниками практичної модульної програми «Успішний зерновий бізнес на невеликій площі» стали понад 340 фермерів з 7 регіонів України», — сказано у повідомленні.

«Завдяки модульній тренінговій програмі та участі у конференції ми зрозуміли, що навіть на відносно невеликій площі можемо організувати ефективний бізнес, який буде приносити високі доходи та задоволення від результатів своєї праці», — запевнив фермер із Полтавської області, який займається рослинництвом на землях площею 950 га Олександр Журавель.

За словами Олександра, він анітрохи не жалкує, що взяв участь у програмі, бо, хоч і не легко було їздити за 300 км, але отримані знання, спілкування з фермерами з усієї України та поїздка до Франції того варті.

З ним погоджуються Тетяна Кузіна, фермер з Лебединського району, та Олексій Назаренко з Білопільського району (Сумська область). Тетяна зазначає, що після проходження цієї програми її родина прийняла рішення займатися вирощуванням органічної сої та квасолі.

Виконано за допомогою Disqus