Реклама

Підприємство з Рівненщини удвічі збільшило виробництво сільгосптехніки

19 квітня 2024 316 0
«МААНС»
Рівненська ОВА«МААНС»

Виробничо-конструкторське об’єднання «МААНС» працює на Рівненщині вже майже 25 років. Тут виготовляють жатки, візки до них, запчастини та витратні матеріали. Попри війну підприємство удвічі збільшило виробництво техніки.

Про це повідомили в Рівненській ОВА. 

Як зазначили у відомстві, «МААНС» — один з найбільших в Україні виробників обладнання та запчастин до сільгосптехніки техніки.

«У своєму розпорядженні «МААНС» має сучасні виробничі приміщення площею 9 тис. квадратів. Є обладнання для розкрою, гнуття, штампування, термообробки, фрезерування, зварювання та шліфування металу. Тут представлений повний цикл виробництва сільгосптехніки», — йдеться у повідомленні.

За словами заступника голови ОВА Олександра Кохана, попри війну підприємство у 2 рази збільшило виробництво своєї продукції. Підприємство постійно розвивається та нарощує потужності. Третину своєї продукції експортує за кордон.

Також в ОВА повідомили, що «МААНС» долучився до державної платформи «Зроблено в Україні»: 27 одиниць обладнання є у переліку державної програми компенсації вартості c/г техніки.

Нагадаємо, у квітні  в Україні офіційно стартувала програма часткової компенсації державою вартості сільгосптехніки та обладнання українського виробництва. В держбюджеті на 2024 рік на реалізацію програми закладено мільярд гривень. За підрахунками, цього вистачить, щоб задовольнити заявки на вітчизняну техніку близько чотирьох тисяч агровиробників.

Читайте також:

© Юлія Немцева, Kurkul.com, 2024 р. 

Виконано за допомогою Disqus

Реклама