Реклама

Переробні с/г підприємства можуть пройти безкоштовне навчання з масштабування бізнесу

22 квітня 2024 35 0
Переробні с/г підприємства можуть пройти безкоштовне навчання з масштабування бізнесу
Kurkul.com

Агенція інновацій Center42 за підтримки Програми USAID АГРО реалізує акселераційну освітньо-менторську програму для переробних сільськогосподарських підприємств — UA AgroGlobal Accelerator. Про це Kurkul.com повідомили в пресслужбі USAID АГРО.

Заявки на участь приймаються до 6 травня. Навчальна програма триватиме з 14 травня по 30 липня цього року.

Програма має на меті полегшити доступ мікро-, малим і середнім с/г підприємствам до провідних технологій, знань та іноземних ринків, сприяючи їх сталому розвитку та масштабуванню.

Участь у програмі можуть взяти підприємства, що відповідають таким вимогам:

  • мікро-, малі та середні с/г переробні підприємства, що зареєстровані та здійснюють діяльність в Україні від 1 року і більше;
  • бізнеси, які мають продукт або послугу, що вже продаються на українському ринку та можуть бути експортовані за підсумками проходження акселераційної програми;
  • підприємства, власниками або керівниками яких є жінки, ветерани війни та члени їхніх сімей, люди з інвалідністю, ВПО, молодь до 29 років включно або люди старше 60 років.

Читайте також: Завдяки новій платформі фермери можуть отримати розстрочку на товари без переплат

За результатами проходження програми найкращі три команди отримають запрошення продовжити участь у 6-місячному індивідуальному експертному супроводі, який сприятиме виведенню продукту чи послуги підприємства на міжнародні ринки. Кожна команда отримає можливість обговорювати конкретні виклики свого бізнесу з зовнішніми експертами, яких команда UA AgroGlobal залучатиме спеціально під потреби учасників.

Детальна інформаціяЗареєструватись на участь в програмі.

© Юлія Немцева, Kurkul.com, 2024 р. 

Виконано за допомогою Disqus

Реклама