В Україні виведено латеральний сорт горіху ІНТР

13 квітня 2016 290 0
Українські селекціонери дивують новими сортами горіхів
topnews.odessa.uaУкраїнські селекціонери дивують новими сортами горіхів

У Державному Реєстрі сортів рослин з’явився новий латеральний сорт волоського горіху – ІНТР. Зареєстрований він українським селекціонером Олександром Пономаренком з м. Ізмаїл, повідомляє прес-служба «Української горіхової Асоціації».

Віце-президент Асоціації Геннадій Юдін побував у Ізмаїлі, щоб самостійно переконатися, що новий латеральний сорт дійсно існує.

«Про сорт розповідати нічого не буду – це право не хочу забирати у його автора. Єдине скажу, що назвав він цей сорт на честь своєї дочки Інни Третьякової. Я бачив його дерева і горіхи, які рясно виросли на них – латерал, він і є літерал», – говорить Геннадій Юдін.

Олександр Пономаренко і далі веде свою дослідницьку діяльність. Це і прищеплювання горіха на лапині, посадка дерев з використанням властивостей електромагнітної сітки землі, так званих ліній Хартмана-Куррі. На одному з його полів є навіть міні-Стоунхендж з кам'яних брил, кільцеподібно розташованих навколо центрального «каменю сили».

Вперше побачити та почути про новий сорт ІНТР, а також дізнатися, які ж ще сюрпризи підготували горіхівники з різних куточків України, можна під час першого українського галузевого проекту «Мільйон з горішка», який відбудеться 22 квітня в Одесі та 28 квітня у Львові.

Виконано за допомогою Disqus

+ 11° ... + 0°

Вітер

2.2м/с

Опади

0мм

Вологість

77%