Україні підійде бразильська система оподаткування аграріїв — думка

18 квітня 2016 90 0
Найбільш прийнятною для України могла б стати бразильська система опадаткування аграріїв?
Latifundist.comНайбільш прийнятною для України могла б стати бразильська система опадаткування аграріїв?

Найбільш прийнятною для України могла б стати бразильська система опадаткування аграріїв, заявив в інтерв'ю «Ліга. Бізнес» власник компанії UkrLandFarming Олег Бахматюк.

«У мене є своє бачення моделі оподаткування та підтримки АПК. Те, що зроблено у нас, — дурість. Я вважаю, що найбільш прийнятною для України могла б стати бразильська система. Ця модель базується на тому, що 99% підтримки отримують дрібні фермери, яких у загальному АПК близько 40%. 20-30% господарств повинні працювати на забезпечення продбезпеки країни, а решта 30% — великі холдинги, які б дозволили проводити масу сировини для переробки», — зазначив він.

За його словами, необхідно щоб залишився єдиний податок для аграріїв, як це було до 2016 р., адже це дає додаткові економічні та стимулюючі ефекти.

«Але я прекрасно розумію, що цього на 99% не відбудеться. Тому потрібно було б просто жити за загальною системою оподаткування без обмежень по площі і обороту і думати, як закласти у бюджет суму для дотацій і підтримки тих галузей, які цього потребують», — сказав Олег Бахматюк.

Виконано за допомогою Disqus

+ 15° ... + 6°

Вітер

2м/с

Опади

0мм

Вологість

66%
Матеріали за темою