США допоможе розвивати фермерство в Україні

22 травня 2015 57 0
США допоможе розвивати фермерство в Україні
minagro.gov.uaСША допоможе розвивати фермерство в Україні

Міністерство аграрної політики та продовольства України працює з американськими бізнес- та державними структурами для розширення можливостей розвитку малих і середніх фермерських господарств в Україні. Повідомляє прес-служба Мінагропроду.

«Ми очікуємо побудову якісних інструментів між OPIC (Корпорацією приватних закордонних інвестицій США – Ред.) та американськими компаніями, представленими в Україні в якості інвесторів, щоб за допомогою цього у нас була можливість фінансувати наш малий та середній фермерський бізнес», — розповіла заступник міністра аграрної політики і продовольства України з питань євроінтеграції Владислава Рутицька.

Корпорація OPIC сприяє американським компаніям при виході на ринки країн, що розвиваються. Здебільшого, це відбувається за рахунок кредитів і гарантій, страхування від політичних ризиків та підтримки фондів приватних інвестицій (фонди прямих інвестицій).

За словами Владислави Рутицької, наявність таких інструментів підвищить інвестиційний клімат України, але головне, дасть можливість залучення якісного фінансування до оборотного капіталу від українських малих та середніх фермерських господарств.

Крім того, заступник міністра зауважила, що на напрямі співпраці зі США для України сьогодні також дуже важливим є продовження підтримки американських інвесторів через ЕКСІМ банк.

Виконано за допомогою Disqus