Україна використає досвід Грузії у сфері розвитку земельних відносин

22 травня 2015 64 0
Україна використає досвід Грузії у сфері розвитку земельних відносин
unso-uman.com.uaУкраїна використає досвід Грузії у сфері розвитку земельних відносин

Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру буде розширювати міжвідомче співробітництво з грузинськими експертами у сфері земельних відносин, розвитку сільської місцевості та впровадження електронних сервісів. Про це повідомила прес-служба відомства.

«Деякі елементи із досвіду Грузії, зокрема у створенні сучасного електронного реєстру цікаві та корисні для України. Ми прагнемо до підвищення ефективності роботи всіх складових земельних відносин, тож відкриті для вивчення найкращих світових практик у цій сфері», – відзначив голова Держгеокадастру Максим Мартинюк.

Експертні консультації грузинських фахівців також можуть бути використані при впровадженні екстериторіальності надання послуг Держгеокадастром, яка впроваджується в рамках кампанії з підвищення рівня сервісів для громадян, ініційованої Максимом Мартинюком.

У той же час український досвід створення кадастру буде враховуватись при формуванні масштабних баз даних на загальнодержавному рівні в майбутньому.

«Сторони домовилися про підготовку та узгодження тексту меморандуму про співробітництво, обговорили шляхи та формати обміну досвідом між українськими та грузинськими фахівцями з питань надання електронних сервісів та їх удосконалення, реєстрації земель в державних реєстрах», — повідомляє прес-служба.

Виконано за допомогою Disqus

Матеріали за темою