З 1 березня 2025 року в Україні зміняться критерії для визначення критично важливих підприємств, які можуть бронювати своїх працівників під час мобілізації.
Про це йдеться в указі президента України №69, пише Zemliak.com.
Тепер компанія може отримати цей статус, якщо відповідає хоча б трьом із таких вимог:
Тепер підприємствам доведеться відповідати новим вимогам, щоб отримати цей важливий статус.
Нагадуємо, згідно з новим законодавством, дія бронювань, які були надані до 1 грудня 2024 року, закінчується 28 лютого 2025 року. Водночас Денис Шмигаль повідомив, що перебронювання працівників на критично важливих підприємствах продовжать до 31 березня.
«У зв'язку з тим, що державні реєстри були під кібератакою і понад 20 днів не було доступу, ми вже в принципі проговорили, що до 31 березня на один місяць продовжимо цю можливість. Тому що у нас дійсно майже місяць випав через форс-мажорні обставини — атаку ворога», — сказав Денис Шмигаль.
© Юлія Немцева, Kurkul.com, 2025 р.
Вибір редакції
Не пропусти останні новини!
Підписуйся на наші соціальні мережі та e-mail розсилку.