Українським свиням загрожують три інфекційні хвороби — Паламар

29 квітня 2016 63 0
У галузі свинарства залишаються актуальними питання інфекційних хвороб у свиней
Latifundist.comУ галузі свинарства залишаються актуальними питання інфекційних хвороб у свиней

У галузі свинарства залишаються актуальними питання інфекційних хвороб у свиней, заявила голова Асоціації тваринників України Ірина Паламар, пише прес-служба асоціації.

«Найбільш важливими зараз є три проблеми. Серед них – спалахи африканської чуми свиней (АЧС), яка вирує не лише в Україні, а й в Європі. Також цього року у Харківській області був зафіксований спалах сибірки. Але окрім цього актуальним залишається питання ензоотичної діареї свиней. Саме тому ми повинні об’єднати наші зусилля у боротьбі зі спалахами АЧС, сибірки та ЕДС», – сказала Ірина Паламар.

Директор Інституту ветеринарної медицини Національної академії аграрних наук України Сергій Ничик зазначив, що питання, які надходять від власники господарств, дають можливість науковцям інституту давати відповіді на найбільш актуальні у свинарстві питання. Він також підкреслив, що та кількість тварин, яка нині є в Україні, не задовольняє аграрний сектор економіки.

«Ми розуміємо, що ветеринарна медицина є вкрай необхідна для галузі, але ця структура поступово знищується», – сказав Сергій Ничик.

Виконано за допомогою Disqus