Реклама

На Черкащині вартість землі після аукціону зросла у 5 разів

7 травня 2016 104 0
Вартість земельної ділянки зросла у 5 разів
agro-ukraine.comВартість земельної ділянки зросла у 5 разів

Під час земельного аукціону на Черкащині вартість земельної ділянки площею 1,3 га у межах Жашківського району зросла із 815 грн до 5 017 грн.У травні заплановано «пустити з молотка» ще 16 земельних ділянок Черкаської області, загальною площею 282,4 га. Про це повідомляє «Економіка сьогодення».

«Сьогодні взяти в оренду земельну ділянку сільськогосподарського призначення для ведення товарного сільгоспвиробництва та фермерського господарства можна лише через аукціон, що є одним із кроків у реформуванні земельних відносин. Земельні торги – найбільш прозорий і економічно вигідний механізм розпорядження землею, адже завдяки конкуренції плата за користування нею зростає в кілька разів, що значно поповнює місцеві бюджети», – зазначає зазначив в. о. начальника Головного управління Держгеокадастру в Черкаській області Дмитро Мироненко.

Минулого місяця Головне управління Держгеокадастру в Черкаській області продало на земельних торгах права оренди трьох земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності (за межами населених пунктів), які розташовані в Жашківському, Монастирищенському й Чигиринському районах. Загальна площа наділів становить 39 гектарів. За користування цією землею до місцевих бюджетів щорічно надходитиме 588 тис 960 грн, що на 70,75 тис більше від стартової ціни (518 тис 210 грн).

Усього цього року за результатами торгів на Черкащині передано в користування 29 земельних ділянок загальною площею 610 га.

Виконано за допомогою Disqus

Реклама
Матеріали за темою