Kurkul search sub header Created using Figma

Суд заарештував майно екс-голови ДПЗКУ

94
0
Суд прийняв рішення про арешт двох квартир екс-голови правління ДПЗКУ
domik.uaСуд прийняв рішення про арешт двох квартир екс-голови правління ДПЗКУ

Суд прийняв рішення про арешт двох квартир екс-голови правління ПАТ «Державна продовольчо-зернова корпорація України» (ДПЗКУ) Ігоря Якубовича. Про це свідчать відповідні постанови Печерського районного суду міста Києва від 25 квітня 2016 р., повідомляє «РБК-Україна».

На початку 2015 р. Ігорю Якубовичу і його заступнику було оголошено підозру у підробці договору страхування зерна від вогневих ризиків та стихійних лих з ПрАТ «СК Гарант Престиж». Замість одноразового платежу у розмірі 14,76 млн грн держкорпорація щомісяця виплачувала цю суму, внаслідок чого у підсумку заплатила понад 177 млн ​​грн.

Читати по темі: Екс-керівництву ДПЗКУ загрожує до 12 років в'язниці

Правоохоронцям не вдалося встановити місцезнаходження екс-глави правління ДПЗКУ, тому він був оголошений у міжнародний розшук.

У кінці січня 2015 р. Ігор Якубович відчужив дві свої квартири: одну продав, іншу подарував своєму батькові.

Так як підозра Ігорю Якубовичу була оголошена у момент володіння квартирами, слідчий вирішив, що підозрюваний скоїв відчуження майна для уникнення арешту і конфіскації. З огляду на цей факт, суд заарештував квартири екс-голови ДПЗКУ.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші фермерські новини України на нашій сторінці в Facebook, на каналі Telegram, а також підписуйтесь на Куркульський вісник.

Выполнено с помощью Disqus