Запорізькі аграрії призупинили посівну

12 травня 2016 93 0
На Запоріжчині зупинили посівну
tonkosti.ruНа Запоріжчині зупинили посівну

На всій території Запорізької області впродовж останніх днів спостерігалися дощі різної інтенсивності, пише прес-служба Запорізької облдержадміністрації.

Як зазначили у Департаменті агропромислового розвитку облдержадміністрації, умови зволоження ґрунту значно покращилися, що сприяє інтенсивному росту та розвитку сільськогосподарських культур.

«Але наразі проведення посіву пізніх сільськогосподарських культур у господарствах області призупинено. Як підкреслили в Департаменті, відповідно до агрометеорологічного прогнозу, аграріям на цьому та наступному тижні слід чекати дощової погоди», — йдеться у повідомленні.

Також додається, що на сьогодні ярі зернові та зернобобові культури посіяні на площі 715 тис. га або 78 % до прогнозу, у тому числі: ранні ярі зернові — на площі 195 тис. га або 98% (ячменю — 152 тис. га або 94 %, гороху — 38 тис. га або 128%); кукурудза на зерно посіяна на площі 38 тис. га або 77% до прогнозу; гречка — на 1 тис. га або 75% від плану; просо — на 8 тис. га або 37%. Соняшником засіяно 405 тис. га або 76%, соєю – 11,5 тис. га або 96%.

Виконано за допомогою Disqus