На Кіровоградщині кооператив поверне незаконно орендовані землі

85
0
За втручання прокуратури кооператив поверне незаконно орендовані землі
cure.org.uaЗа втручання прокуратури кооператив поверне незаконно орендовані землі

Новоукраїнська місцева прокуратура (Кіровоградська область) у судовому порядку зобов’язала сільськогосподарський виробничий кооператив повернути до комунальної власності земельні ділянки загальною площею 16,9 га вартістю 546 тис. грн, пише прес-служба прокуратури Кіровоградської області.

Вказані землі за рішенням Балківської сільської ради були наданні у резервування СВК «ім. Б. Хмельницького». На підставі вищезазначеного рішення укладено угоду резервування, за якою землі фактично передано в строкове платне користування для ведення товарного виробництва.

«Це рішення органу місцевого самоврядування та угода є незаконними, оскільки надання прав користування земельними ділянками на умовах резервування законодавством не передбачено», — сказано у повідомленні.

Також додається, що за результатами розгляду господарським судом позову місцевого прокурора рішення сільради скасовано, угоду резервування визнано недійсною. Крім того, суд зобов’язав кооператив повернути земельні ділянки до комунальної власності.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші фермерські новини України на нашій сторінці в Facebook, на каналі Telegram, а також підписуйтесь на Куркульський вісник.

Выполнено с помощью Disqus