ДПЗКУ не поставили зерно на 50 млн грн

40
0
ДПЗКУ втратила 50 млн грн через непоставлене зерно
volynnews.comДПЗКУ втратила 50 млн грн через непоставлене зерно

Державна продовольчо-зернова корпорація України (ДПЗКУ) у березні 2015 р. сплатила фірмі партнера тогочасного виконувача обов’язки голови корпорації Валерія Томіленка майже 50 млн грн за зерно, яке так і не було поставлено вчасно, повідомляє «Радіо Свобода».

Як зазначено в Єдиному державному реєстрі судових рішень, на початку березня 2015 р. ДПЗКУ домовилась із публічним акціонерним товариством «Рокитнянський комбінат хлібопродуктів» про поставку кукурудзи на суму 49,8 млн грн.

Незважаючи на те, що державна корпорація здійснила попередню оплату у повному обсязі, «Рокитнянський комбінат хлібопродуктів» не передав у власність ДПЗКУ зазначену в договорі кількість зерна. У квітні 2016 р. Господарський суд Київської області зобов’язав комбінат здійснити поставку, але чи було це зроблено, невідомо. Тепер деталі цієї угоди вивчає Національне антикорупційне бюро.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші фермерські новини України на нашій сторінці в Facebook, на каналі Telegram, а також підписуйтесь на Куркульський вісник.

Выполнено с помощью Disqus