Реклама

Американські аграрії вже обмолотили 40% посівів озимої пшениці

23 червня 2026 42 0
Американські аграрії вже обмолотили 40% посівів озимої пшениці
Kurkul.com

Станом на 21 червня американські аграрії обмолотили 40% посівів озимої пшениці. Про це пише Kurkul.com на основі звіту фахівців USDA.

Збір розпочався наприкінці травня. Темпи жнив значно випереджають торішні (у 2025 році на звітну дату врожай пшениці було зібрано з 18%) та середні за 5 років (24%).

За прогнозами Мінсільгоспу США, валовий збір пшениці (озимої та ярої) поточного року очікується на рівні 42 млн т.

Нагадаємо, в Україні аграрії теж уже почали збирати врожай. Першими в поля вийшли виробники Одещини. 

За даними USDA, стан посівів кукурудзи в США залишається стабільним:

  • у відмінному стані — 12% (14% — у 2025 р. );
  • у доброму — 56% (56%);
  • у задовільному — 26% (24%);
  • поганому — 5% (4%);
  • дуже поганому — 1% (2%).

Читайте також: 

© Юлія Немцева, Kurkul.com, 2026 р.

Виконано за допомогою Disqus

Реклама