«Цеппелін Україна» покаже фермерам новинки сільгосптехніки

7 червня 2016 110 0
«Цеппелін Україна» візьме участь в «Агро-2016»
zeppelin-agro.com.ua«Цеппелін Україна» візьме участь в «Агро-2016»

Провідний дистриб'ютор сільськогосподарської, будівельної і промислової техніки і агрегатів компанія «Цеппелін Україна» представить публіці техніку відомих світових брендів, лідерів ринку сільськогосподарської техніки. Демонстрація відбудеться під час виставки «АГРО-2016».

На виставці будуть представлені: трактор Fendt 1000 Vario, комбайн Massey Ferguson T7, самохідний обприскувач Berthoud, дисковий пневматичний комплекс Bourgault-3720, дискова борона Normandie-8000 SP3 GregoireBesson і пневматичні просапні сівалки Challenger 9108-PP.

Також ви матимете можливість ознайомитися з технічними характеристиками та можливостями нових моделей в каталозі сільгосптехніки.

Свої експонати компанія «Цеппелін Україна» презентує в рамках виставки «АГРОТРАНСПОРТ і Агрологістика», експозиція якої зосереджена на демонстрації розвитку та оптимізації взаємин кількох секторів агропромислового комплексу (аграрного, в тому числі). Актуальність цієї тематики зумовлена тим, що виставка проводиться напередодні попиту на перевезення, зберігання і переробку сезонної агропродукції.

Участь у виставці — кращий спосіб знайомства з новою технікою і установками, сучасними технологіями і обладнанням. Це запорука налагодження успішних ділових зв'язків і знайомств. Тому чекаємо на Вас!

Нагадаємо, Міжнародна агропромислова виставка «Агро-2016» відбудеться з 8 по 11 червня на території Національного комплексу «Експоценр України» в Києві.

Виконано за допомогою Disqus

+ 37° ... + 23°

Вітер

2.4м/с

Опади

0мм

Вологість

58%

Матеріали за темою